"V-PILLS GOLD" PENİS BÜYÜTÜCÜ DENDİĞİNDE AKLA GELEN İLK İSİM!

V-PILLS GOLD, ERKEKLER İÇİN ORGANIK CİNSEL FONKSİYON DESTEK KAPSÜLLERİ. V-PILLS GOLD KESİNLİKLE KİMYASAL MADDE İÇERMEYEN, TAMAMEN BİTKİSEL İÇERİKTEN OLUŞAN GÜVENLİ BİR BESİN DESTEĞİDİR.

V-PILLS GOLD, İLE HEM ERKEKLER HEM DE KADINLAR DAHA MUTLUv-pills 2

EŞİNİZ VE KENDİNİZ İÇİN ARTIK BIR FARK YARATIN!

Cinsel hayatınızdan memnun değil misiniz? Sertleşme problemi, cinsel isteksizlik veya erken boşalma problemi mi yaşıyorsunuz? Ya da penisinizin boyundan mı şikayetçisiniz? Belki de bunların hiçbiri, sadece daha büyük bir cinsel organa sahip olmak ve birlikte olduğunuz bayanları kendinize aşık etmek istiyorsunuz. Evet, bunlar mümkün ve siz şu an en doğru yerdesiniz. V-Pills Gold harikalar yaratarak bu konularda size yardımcı olacaktır. Türkiye'ye geldiği dönemde bir ilk olan V-Pills Gold'un satış rakamları, yıllardır internette hiç bir marka tarafından geçilememiştir. Sadece ülkemizde bile 1.000.000 kutunun üzerinde satış yapılmıştır. Bugün daha da güçlendirilmiş formülü ve yeni ambalajı ile yeni V-Pills Gold olarak eşinizle beraber daha çok mutlu olmanızı sağlıyor. Şimdi siz de bu serüvene katılarak cinsel hayatınızda yeni başarılara imza atabilirsiniz.


YAPILAN İNCELEMELERDE, V-PILLS GOLD KULLANAN ERKEKLERİN DİĞER ERKEKLERE ORANLA DAHA BÜYÜK BİR PENİSE VE DAHA İYİ BİR CİNSEL PERFORMANSA SAHİP OLDUKLARI GÖZLENMİŞTİR.

V-Pills Gold Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmektedir. Herhangi bir kimyasal madde içermediğinden bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu sayede her yaşta herkes güvenle kullanabilmektedir.

Erkekler & Kad�nlar V-Pills

V-Pills Gold formülü, cinsel performansı artırdığı bilinen ve binlerce yıldır kullanılmakta olan bitkilerin özenle birleştirilmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda penisin gelişimini de destekleyen bu bitkiler sadece erkeklerde etkili olmayıp kadınlarda da cinsel anlamda istek artışına yardımcı olmaktadır. Kimyasal içermediği için anlık etki göstermeyen V-Pills Gold düzenli kullanılmalıdır. Bir vitamin takviyesi gibi her gün düzenli olarak sabah 1 akşam 1 olmak üzere günde 2 kapsül olarak kullanılmalıdır. V-Pills Gold'u kullanılmaya başladıktan bir süre sonra etkisini hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu süre kişinin bünyesine göre farklılık göstermektedir. Siz V-Pills Gold'u düzenli olarak kullanmaya devam ettikçe vücudunuzdaki etkisi artacaktır, bu da cinsel hayatınızın her geçen gün daha iyiye gitmesine olanak sağlayacaktır. Artık istediğiniz sonucu elde ettikten sonra V-Pills Gold'u kullanmayı bırakabilirsiniz. Bugüne kadar yapılan çalışmalarda ve kullanıcıların yorumlarında elde edilen sonucun kalıcı olduğu bildirilmiştir. Evet, ürünü kullanmayı bıraktığınızda elde ettiğiniz sonuç kesinlikle kaybolmayacak, bu sebeple tekrar tekrar kullanmanıza gerek yoktur. Ama devam etmek isteyenler için de hiç bir sakıncası bulunmamaktadır.


 

KADINLAR İÇİN V-PILLS GOLD

V-Pills Gold aslında erkeklerin kullanımı için üretilmiş olsa da daha çok kadınların hayatında olumlu değişmelere yardimci olmaktadır. Çünkü cinsel anlamda tatmin olmuş bir kadının yaşam enerjisi diğerlerinden çok daha fazladır. V-Pills Gold kullanan erkeğin cinsel isteğinin artması eşine gerek günlük yaşamda gerek yatakta çok daha fazla ilgi göstermesini sağlar. Biliyorsunuz ki kadınlar ilgiyi sever. Sertleşme kalitesinin artması kadının size bakış açısını son derece olumlu etkilemektedir. Her zamankinden sert bir penis ile karşılaştığında daha büyük bir arzu ile sevişebilmektedir. Özellikle bir kadın için önemli şeylerden biri olan penis boyutu işleri çok daha fazla değiştirmektedir. Yapılan araştırmalarda kadınların büyük kısmının büyük penislerden hoşlandığı bildirilmiştir. Daha büyük penis daha çok zevk anlamına gelebilmektedir. Kadınınızın içerisine daha büyük bir penis ile girerek ona eşsiz zevkler yaşatacak ve onu kendinize yeniden aşık edebileceksiniz. Yine düzenli kullanımla ilişki süresini de uzatabilmeniz kadının ayaklarının yerden kesilmesine sebep olacak. Uzayan cinsel ilişki süresi sayesinde kadınınızı iliklerine kadar boşaltarak tamamen tatmin etme imkanınız olur. Tatmin olmuş bir kadın erkeğinin değerini bilir her zaman. Ayrıca erkeklerin en büyük problemlerinden biri olan erken boşalma problemi çok sayıda erkeğin ve kadının korkulu rüyasıdır. Erken boşalma yüzünden seks eğlenceniz daha başlamadan biter ve bu tatminsizlik malesef boşanmaya kadar gidebilir. Bu sorundan kurtularak ilişkinizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. İşte V-pills Gold ile bütün bu sorunlardan kurtulabileceksiniz.

V-Pills Gold, en ileri bilimsel teknikler ve teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Tercih edilen etken maddeler dünyanın çeşitli yerlerinden temin edilmekte olup en üst seviyede kaliteye özen gösterilmektedir.

Bütün bu saydığımız sebeplerden dolayı siz de V-Pills Gold alarak kendinize ve eşinize en büyük iyiliği yapmış olacaksınız. Bilindiği gibi mutlu cinsel yaşam evliliğin en önemli unsurlarından biri olarak kabul ediliyor. Sağlıklı bir cinsel yaşamın genel sağlık, başarı, özgüven ve mutluluğun sihirli anahtarı olduğu düşünülüyor. Şimdi hemen sipariş vererek siz de hayatınızda bu olumlu değişikliklere yer açın!

ESINIZE VE KENDINIZE BIR IYILIK YAPIN, HEMEN SIMDI V-PILLS GOLD SIPARISI VERIN!


 • 1 aylýk kullaným

 • SAHTE V-PILLS UYARISI

  Eğer sağlığınızı düşünüyorsanız lütfen internet üzerinden V-Pills Gold ürününü almadan önce aşağıdaki bölümü okuyunuz.

  sahte v-pills

  Orjinal V-Pills kesinlikle "Gold" olmalıdır, yani sarı metal kapaklıdır. Şişe etiketinde ve kutusunda altın yaldızlı baskı olmalıdır. Sarı metal kapağın üzerinde pres baskılı V-Pills Gold logosu olmalıdır. Ambalaj üzerinde parlak bandrol bulunur ve her bandrolün kendi seri numarası vardır. Bu seri numaraları kontrol ederek orjinalliğinden emin olunuz.

  Sitemizden alınan ürünlerde bandrol sorgulama sonucunda şu açıklama çıkar; "Ürünü Taylan Medikal'den aldıysanız orjinaldir."

  ORJINAL ÜRÜN KULLANIN, SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN!

  V-PiLLS GOLD

  Bir ürünün sahte olduğunu nereden anlayabilirim?

  Satın almış olduğunuz ürünün sahte olduğunu düşünüyorsanız 0216 606 1 601 numaralı telefondan yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

   

  V-PILLS GOLD YORUMLAR

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Burada yer alan yorumlar kullanıcıların kendilerine ait özgün yorumlarıdır. Ürünlerin etkisi kişiden kişiye ve metabolizmaya göre farklılık gösterebilir.

  <<< Tufan ö. - Yıllardır görürüm internette, bir ara televizyonda reklamları vardı hatta digitürkte maçlarda reklamı çıkardı sahanın ortasına inerdi hiç unutmam. Bir de bazı binalarda dev boyutlarda reklamı vardı iki semt öteden görünürdü. Hep düşündüm V-Pills Gold bu kadar reklamı olduğuna göre iyi bir üründür diye ama yine de ileride başıma gelebilecek yan etkilerden korktuğum için hiç kullanmadım. Forumlara bakıyorum kimse de bir yanetki olumamış. Memnun kalmayanlar olmuş ama kimse bir zararını görmemiş. Ben de sonunda gözümü kararttım ve bir 3'lü V-pills gold siparişi verdim. Hayırlısı artık bakalım ne olacak...

  <<< Doruk R. - 18 yaşındayım ve penisim arkadaşlarıma göre küçük 1 kutu V-pills Gold kullanmak istiyorum kaç santim büyür acaba?

  <<< Serkant B- 2 santim oldu anca. 3 ay kullandım. 7 santim yazıyordu v-pills gold sitelerinde. 5 santimin hesabını kim verecek?

  <<< Hünkarrrrr - Dostum bu v-pills gold bir harika!

  <<< Nejat E. - Yaşım 65, hali ile sertleşme sorunu yaşıyorum. Bir hekim arkadaşım önermişti bu tip ürünleri. Kimyasal ilaçları tavsiye etmiyorum, bitkisel bir üründen destek alabilirsin demişti. Ben de internette yaptığım tetkikler neticesinde V-Pills Gold'un en çok tercih edilen ürün olduğunu gördüm ve dikkatli bir şekilde araştırmaya devam ederek orjinal ürünü ithalatçısından alabileceğimi keşfettim. ürünü temin edip kullanmaya başladıktan 1 ay kadar sonra sertleşme kalitesinde fark beklerken penisin boyunda farklılık olduğunu hissettim ama emin olamadım. Devam ettikçe sertleşmenin arttığını da gördüm.Ikinci ayın sonunda bir baktım ki bizim emektar penis gençleşmiş. üçüncü ayı kullanmadan bıraktım gerek kalmadı. Doktorumla konuştuğumda herkesin benim kadar şanslı olmadığını söyledi. Bünyeye bağlı olarak çoğu kişi benim gibi kısa sürede bukadar iyi sonuç alamıyormuş. Kısacası V-Pills iyi bir üründür diyebilirim şahsım adına.

  <<< Eren T. - Taylan Medikalden V-Pills aldım orjinal mi?

  <<< Niyazi G. - Merhabalar ben vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum profesyonel olarak. Vücudum eskisine göre irileşince penis hali ile küçük kaldı vücuda oranla. Onu da geliştirmek zorundayım. Acaba bu konuda V-pills Gold iismli ürününüz çözüm üretecek mi? Sporcu olduğum için V-Pills'i tek başına kullanmam yeterli mi? Beraberinde başka bir ürün ile takviye yapmalı mıyım? Kapsül kullanımının yanında uygulayabileceğim egzersizler var mı?

  <<< mesut - Garantili büyüme istiyorum. şimdi bakıyorum V-Pills gold satan bazı siteler garanti veriyor bazıları neden vermiyor? Garanti verenler mi sahte satıyor yoksa garanti vermeyenler mi? Sayfanızda bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi verirseniz daha iyi olur.

  <<< Turgay A. - Yillardir düsünüyordum aslinda V-pills kullanmayi ama cesaret edemiyordum bir türlü. Sonuçta saglik meselesi. Bir de sahtesi çok varmis. Neyse sonunda direk ithalatçisindan almaya karar verdim ve buradaki arkadaslarla görüstüm. Sagolsunlar çok güzel bilgilendirdiler. Ben de memnun kalsam da kalmasam da gelip yorum yazacagim dedim ve yaziyorum :) Kullanmaya baslayali 3 hafta oldu aslinda ama penisde dolgunluk göze çarpmaya basladi. Insallah V-Pills Gold sayesinde daha farkli olacagim artik. 3 ay sonra tekrar yazacagim.

  <<< Ibrahim K. - V-Pills Gold var v-pills var vprx var anlamadim ne nedir. Taylandan alin dediler bende aldim buradan. Iyi ki buradan almisim orjinaliymis meger. öyle yedi sekiz santim olmadi ama en az üç var yani. devam etsem mi acaba

  <<< Samsunlu D. - Su hediyelerden parfümden bir tane daha göndersenize çok iyiymis. V-pills almak sartmi yani

  <<< vplussiparis. - Istanbulda kapida kredi kartiylan taksitliödemeli 3 ktu vpills siparsi vermek istiyorum. Paketi açip bakipöyle ödeme yapabiliyormusuz.Gökhan Büyükhan 5419061211

  <<< erkengelem - V-pills gold erken boşalmamda iyi geldi.

  <<< Badboy86 - Askerde arakdaşlar çok dalga geçti benimle dalga küçük diye. şimdi hepsine tek tek v-pillsli resmini gönderiyorum ben dalga geçiyorum. Ama bana 6 kutuya maloldu. Daha ucuz olsa keşke.

  <<< Aykan demirci - V-Pills gold erken boşalmamı da geçirdi sertleşme de çok iyi ama büyütücü etkisi istediğim gibi olmadı malesef.

  <<< Serhat Tura - Bazı sayfalarda v-pills goldun sahte olduğunu yazıyor. Bu konuda ne diyeceksiniz?

  <<< Sadi T. - Eczaneden V-pills Gold aldık kutusu 90 Tl acaba orjinal midir sahte midir diye emin olamadık. Internette 119 TL Bütün eczanelerde mi bu fiyata yoksa bizim ürünümüz sahtemi acaba?

  <<< Nurol - Profesyonel tekvandocuyum. V-Pills Gold kullanmak istiyorum ancak müsabakalarda benim için sorun yaratıp yaratmayacağından emin olamıyorum. Acaba düzenli olarak V-pills Gold kullanmam yapılan analizlerde doping gibi görünmesine sebep olur mu? Bu konuda biz uzmanın benimle iletişim kurmasını rica ediyorum.

  <<< Ege Y. - Bir kutu aldım v-pills gold yetmedi bir kutu daha aldım fena değil ama bir kutu daha v-pills gold alacağım ki daha iyi olsun sonra kullanmayacağım.

  <<< Nurol P. - V-Pills Gold'u diğer ürünlerden ayıran özellik nedir?

  <<< Kobra Kamil - Düzenli kullancaksınız kardeşim. öyle iki gün aliim üç gün almiim olmaz. Iki kişi aldık bundan gold olan v-pills den. Bende sonuç süper, kankamda tık yok. Adamlara bok atmanın anlamı yok. Düzgün kullanın sahte mal kullanmayın illa sonuç alınır.

  <<< Tuğrul G. - Hee v-pills gold mu v-plus mu ne boksa kullanıp görecez bakalım. hele ki dediğiniz gibi olması tepenize binerim zebellah gibi haberiniz ola.

  <<< Hasan K. - Erken boşalma için kullanmıştım V-Pills Gold 2 kutu erken boşalmada kişiden kişiye değişiyormuş etkisi bilemedim, biraz etkisi oldu 2 ayda ama istediğim gibi olmadı. Sertleşme ve boyu daha güzel ve artık daha çok ağız dolduruyormuş diyor karım

  <<< benis buyutucu - Doğumdan gelen şikayetim var benim benisimin küçüklüğü. 10 cm boyu var utanıyorum biriyle birlikte olmaya. bir defa bir kızla birlikte oldum söyledikleri çok zoruma gitti, çok üzüldüm. bir daha onların aynısını duyacam diye birlikte olamıyorum kimseyle. V-Pills gold benim bu seks şikayetimi giderir mi? benisimi v-plus la büyütüm 17 yapabilirmiyim acaba saygılar

  <<< Merhamet Y. - Penis büyümez a dostlar, a kafasızlar. Bu ürünlerin ismi yanlış. Bunlar penisin ereksiyon halindeki yani sizin anlayacağınız dille söylersek kalkık halinin daha büyük olmasını sağlar. Penis büyümesi demek inikken de büyük demektir. Ama ereksiyon kalitesinin artması demek kalkık halinin büyümesi demektir. V-Pills Gold denen ürün de bunu sağlamaktadır. Damarlar genişler, penise daha fazla kan dolar ve ilişkideki penis daha büyük olur. Zaten sizin istediğiniz de bu tabi. Yani bu v-pill gold'a ereksiyon kalitesini artırıcı demeli. Gerçi o veya bu şekilde kalkıkken penis büyüyormu evet büyüyor. Ismi çok da önemli değil. Haticeye değil neticeye bakacaksın

  <<< öner - Merhabalar ben ümraniyeden öner. Ben psikolojik sorunları olan biriyim. çok fazla takıntım var. Kimyasal antidepresan ilaçlar kullanıyorum. Bunların sonucunda sertleşme ve erken boşalma sorunum da var tabi. Bir defa V-Pills kullandım pek memnun kalmadım. Sonra buradaki arkadaşların yardımı ile o ürünün çakma olduğunu anladık. Buradan V-pills Gold aldım sonrasında. V-pills gold la fark gördüm. Sertleşme sorunum ortadan kalktığı gibi boşalma süresini de uzatabildim. Maddi imkansızlıklar yüzünden devam edemedim ama en kısa sürede tekrar bir 3 kutu daha v-pills alıp devam etmek istiyorum.

  <<< emirullah - yaragi buyutuyir vplus

  <<< Dr. Hakan - Merhabalar, bir uzman olarak yorum yapmak istedim. Biz burada hastanemize Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Problemi), Premature Ejakulasyon (Erken boşalma), infertilite (çocuk yapamama) ve penis küçüklüğü şikayetleri ile başvuran hastalarımıza V-Pills Gold önermekteyiz. Internette uçuşan iddialara rağmen bir uzman olarak burada aldığımız sonuçları paylaşmak istiyorum. çeşitli sebeplerle V-Pills Gold kullanan hastalarımzın %50'si 3 aylık periyodda şikayetlerinden kurtulmaktadır. Bünyeye ve sorunun sebebine bağlı olarak %25 ise tedaviye bir 3 ay daha devam etmek zorunda kalmakla beraber diğer %25'lik kesim V-Pills gold tedavisine yanıt vermemektedir. Bu bilgilerin sizleri aydınlatmasını umuyor ve sağlıklı günler diliyorum.

  <<< Kerem C. - Baş ağrısı yaptı lanet olası şey şikayet için aradım baktılar ki sahtesiymiş. içinde kimyasallar karıştırılmış. Orjinal V-pills Gold değilmiş. Kazıklandım paramı da alamadım geriye. Allahlarından bulsunlar.

  <<< ddd - Kalem gibi bir penisim olduğu için çok üzülüyorum. Yakında evlenmek istiyorum am sırf bu sebepten korkuyorum. Evleneceğim kişi ya beni bu şekilde beğenmezse diye. V-pills gold kullan dediler kullananlar. Ben de kullandım 2 ay. tükenmez kalem gibiydi şimdi dolmakalem gibi oldu fark oldu ama hala kalem gibi hayla. Illa bütün paramızı v-pills e mi harcağacağız. Kaç ay kullanmak lazım?

  <<< v-plus gold - Her yerde reklamı var da ne kadar işe yarıyor acaba. Burdaki yorumlar dogrumu v-plus hakkında. vplus sahtemi

  <<< Hıyarlı Adam - Neden hıyarlı adamım çünkü bamya gibi değil hıyar gibi hıyarr. Anladınız siz onu. V-pills gold sağolsun.

  <<< Mehmett - V-Pills Gold kadınlarda da istek artırıcı olarak kullanılıyormuş karımın doktoru söyledi. Peki onlarda bir büyümeye sebep olmuyor mu? Tehlikeli değil mi anlayamadım. Bilen varsa yazsın lütfen V-Pills Gold kullanan bayan varsa yazsın lütfen.

  <<< Serhat - bir haftalık evliyim sertleşme olmadığından kızlık zarı bozulmuyor. Aileme karşı utanıyorum kanı gösteremedim daha. V-pills gold sertleşme problemini zarı bozacak kadar ne kadar sürede çözer? çok acele yarım edin.

  <<< Korhan T. - Internet üzerinden adresini hatırlayamadığım başka bir siteden verdiğim V-pills Gold sipariş üzerine tarafıma sahte V-Pills gönderilmiş. 0536 858 09 29 numaralı telefondan vermiştim siparişi ve şimdi telefonuma cevap verilmiyor. Acaba bu durumda ne yapmalıyım?

  <<< Sertaç Merdman - Boyum çok uzun ama penisimin boyu çok kısa. çocuk çükü gibi. V-pills gold yorumlarına bakıyorum insanlar memnun kalıyorlar ama şikayetçi lan da var. Ben ise bu konuda ne yapacağımı bilemiyorum. Penisimin boyu beni hayattan bezdiriyor ama V-pills kullanıp sonuç alıp alamayacağımı da bilmiyorum. Fiyatı da önemli değil işe yarada 1000 tl de veririm ama yeter ki şu meret büyüsün. Bir yetkili bana cevap verirse çok sevinirim.

  <<< ... - erotikşoptan aldığı v-pills gold yanetki yapmış arkadaşımda. kullanmak istememiş bana verdi ben denedim bende şimdilik bir problem yok ama acaba kullanmaya devam etttiğimde yanetki olur mu bende de

  <<< Ahmet Aktuna - V-Pills isimli ürünü Kardeşim Haluk ile birlikte kullandık. Ikimizin de penis küçüklüğü sorunumuz var. Sanıyoruz ki genetik. Haluk benden daha iyi sonuç aldı. Artık o rahatlıkla çapkınlık yapıyor, 50'sinden sonra kaybettiği yılların acısını çıkartıyor. Ama ilerleyen yaşım sebebi ile v-pills gold bende istediğim kadar etkili olamadı. çünkü bende çok uzun zamandır erken boşalma sorunu da vardı. Bu ikisi bir araya gelince v-pills'i daha uzun süre kullanmak gerekiyormuş. Yapacak bir şey yok tabi sonuca ulaşabileceksek gerekirse 1 yıl kullanırız v-pills.

  <<< Tuğrul Göçmez - Yeni evliyim ve hem erken boşalma sorunum var hem de eşim penisimi küçük buluyor. 1 kutu v-pills gold kullandım dedikleri gibi. Ne erken boşalmadan memnunum ne boyundan. Neymiş efendim en az 3 ay kullanacakmışız.

  <<< Kayseri F. - Bu V-Pills Goldun ücretsiz deneme numunesi var mı? 05425205109

  <<< Tekstil işindeyim. Işim gereği sürekli yurtdışına çıkıyorum. Azerbaycana giderken v-pills gold götürdüm yanımda orada elimdekileri kaptı arkadaşlar, sonraki gidişimde 10 tane daha götürdüm varya kapış kapış gidiyor. Para kazanmak isteyen arkadaşlar varsa o taraflara bu ürünlerden götürebilirler.

  <<< xxxxx - Benim penis boyum çok küçük sadece penis büyütücü ilaç istiyorum. V-pills erken boşalmayla sertleşmeyide iyileştiriyormuş ama benim böyle bir problemim yok. Sadece penis büyütücü olarak ne tavsiye ediyorsunuz

  <<< Yaşar M. - ben erken bosalma ve sertlesme problemi yasiyorum ve penisimi büyütmek istiyorum v-pills gold konusunda lütfen bana yardimci olunuz. Daha evvel de mesaj bıraktım ama arayan olmadı.

  <<< Mustafa K. -daha oncede sizden bir v-pills GOLD aldim..1.si fiyati heryerde 129tl iken sizde neden 119 tl ikincisi bu ürünün bakanlık onaylı olduğunu biz nereden bilicez? V-pills gold bakanlık onaylıdır diye yazan bir belge var mı elinizde?

  <<< skim- Ben böyle saçmalık görmedim v-pills gold bilmem ne. Hepinizin mna koyiim

  <<< Nurullah Ağa - Doktor tavsiyesi ile aldım v-pills gold çünkü kendimi bildim bileli penisim çok küçük. Gençliğimde çok mastürbasyon yaptığım için öyle kalmış dedi doktor. çocuğum bile tüp bebekle oldu. şimdi 53 yaşındayım hiç bir zaman normal bir erkek gibi ilişkiye giremedim ve bu benim hayatımı kararttı. Sürekli eksik bir adam olarak yaşadım. 3 defa varikosel ameliyatı oldum. Yalvardım doktora ne olur bir çare bulun bari bu yaştan sonra 1 defa normal bir erkek gibi ilişkiye gireyim diye. O da bunu önerdi. 4 aydır kullanıyorum. dedikleri gibi 7 santim falan yok ama eskiden küçük parmağım kadardı penisim şimdi daha iyi hale geldi. Yani öyle çok da büyük değil ama işe yaradı mı? Memnun kaldım mı? evet, yapanın da satanın da hakkını vermek lazım. Teşekkür için yazıyorum bu mesajı.

  <<< Tayfur G. - Yurtiçi kargo Toros subesi Kenan Evren bulvari çukurova -ADANA adresine 3 kutu orjinal V-Pills Gold gönderilmesini istiyorum.Baska bir firma 4 kutuyu 289 tl .ye gönderiyor .Bilgi istiyorum.

  <<< DaVUT Y. - merhabalar. yakın zamanda bir mesaj yollamıştım size ama sizden bir cevap gelmedi maalesef. v-pills gold adlı ürününüzle ilgileniyordum ancak sizin bu ilgisizliğiniz buralarda yazan şeylerin yalan olduğunu söyleyen insanları doğruladı maalesef.iyi çalışmalar

  <<< Halim G. - V-pills Gold satan her yerde 3 ayda 7 küsür santim garanti diyorlar da kardeşim her kullananda 7 santim mi büyüme olur? Kiminin var 10 santim kiminin var 17 santim, her ikisinde de 7 santim büyüme mi yapıyor bu v-pills?

  <<< Fehmi - 3 gündür orjinal v-pills gold kullanıyroum ama henüz bir etkisini göremedim. Bu hep böyle gitmeyecek inşallah. Umarım kandırılmadım. çünkü internette çok çeşitli şeyler yazıyor bu v-pills hakkında.

  <<< Barış - Sizden daha evvel sipariş vermiş olan bir arkadaşım paketinin içinden bir egzersiz cd'si çıktığını söyledi. Bu egzersiz cd'sini tek başına almak istiyorum ama bulamadım. V-pills gold paketi ile birlikte gelen bu cd'yi tek olarak alma imkanım olursa çok sevinirim. Saygılar

  <<< Ilker - 42 yaşındayım ve sadece ilk ilişkide güzel sertleşme oluyor ama ikinci olmuyor. Bundan 10 sene evvel gün içerisinde 5 defa yaptığım oluyordu. Bu yüzden kullanmak istiyorum V-Pills Gold ama penisiminn boyu da oldukça iyi zaten büyümesini de istemiyorum. Uzmanlarla görüştüğümde sadece takviye olarak kullanacaksam günde 1 tane almam da yeterli olabilirmiş böylece büyüme olmazmış dediler. O şekilde başladım ben de 3 haftadır kullanıyorum tek tek. Performansımda değişiklik hissetmeye başladım. Zaten kullanmaya başlayınca kendimi daha güçlü hissetmeye bşladım, sabahları daha iyi kalkıyorum. Genel olarak da güç veriyor. Inşallah daha iyiye gidecek.

  <<< Zafer Kaynak - V-pills gold kullanma talimatında tok karınla kullanınız yazıyor ama ben aç kullanıyorum. daha iyi oluyor herkese öyle tavsiye ediyorum. Sonuçta bunlar bitkisel değil mi mideye zarar vermezler.

  <<< Paşa O - Sürekli kullanıyorum V-pills. Başka ürünler de kullanıyorum. Virility pills de kullandım. çünkü kullanmadığımda erken boşalma ve sertleşme sorunu yaşıyorum. Büyüklük anlamında birkaç cm fark oldu sonra durdu, bir daha büyümedi. Zaten büyümeye devam etseydi şimdiye kadar kobra gibi olurdu değil mi :)

  <<< Narin - çocuğumun penisi çok küçük. Doktora gittik henüz bir şey yapamyız çok erken dedi. Vücut iyice büyüsün ozamanki durumuna bakılır dedi. şimdi oğlum 12 yaşında acaba ona v-pills kullandırmamızın bir sakıncası olur mu? Ileride çocuğu olmasına engel olur mu?

  <<< Harun - V-pills goldun kadınlarda kullanımı nasıl oluyor. bir yerde okumuştum kadınların da kullanımı varmış. azdırıcı etkisi varmış sanırım. bu konuda bilgisi olan lütfen burada paylaşsın.

  <<< Osman A. - Kalp hastasıyım 3 defa anjiyo oldum. Doktorum kimyasal bir performans ilacı kullanırsan ölürsün dedi. Bu sebple korkuyordum ama penisimin boyu da öyle küçüktü ki bir tercih yapmak zorunda kaldım ve riske girerek 3 kutu v-pills gold aldım buradan. Aslında zaten korkmama gerek yokmuş çünkü orjinal V-pills gold içinde zaten kimyasal madde yokmuş. Güvenli bir şekilde kullandım aksatmadan ve 3 ay sonunda 2-3 santim gibi bir büyüme oldu penisimde. şimdi hiç korkmadan bir 3 kutu daha alıyorum. Baktım herkes yorum yapmış, ben de v-pills gold tecrübemi paylaşayım dedim. iyi günler diliyorum.

  <<< Heroman - Peniwold diye bir ilaç kullandım yemin ediyorum kılım bile kıpırdamadı. Gergedan kullandım ne gergedanı köpek bile olmaz ondan. Ballar aldım hiç biri bir halta yaramadı. En son V-pills aldım onda birşeyler olmaya başladı. Sakın ha o saydığım ürünlerden almayın. Alayı Allahsız yalancılar. V-pills de muhteşem sayılmaz ama şimdilik memnunum, diğerlerinde göremediğimi gördüm en azından.

  <<< Apo Niyazi - Cok arada kaldım başka ürünlerle hepside garanti veriyor ama olmazsa paramı nasıl geri alıcam diye. bir abi dedi ki paranı geri alamazsın satmak için yalan söylüyorlar oyüzden bir kere en iyisini al. v-pills al dedi o da kullanmış çokiyiymiş dedi. Sonra taylan medikalden v-pills gold aldım o dediği için. bak 3 ay bitti 3 en az iki aydır erken boşalmam çok azaldı şimdi devam edicemki tamaman bitsinde kurtulayım diye. sipariş verirken de yorum yapayım dedim.

  <<< Erhab - Doktorlar penis ameliyat olmadan büyümez diyorlar, bu konuda ne diyeceksiniz acaba? V-pills gold nasıl büyütüyor ameliyat mı yapıyorsunuz?

  <<< Cafer C - 1 kutu v-pills gold alıp kullnıp denemek istiyorum memnun kalırsam devam edeceğim. bakıyourm da 1 kutudan sözeden yok hiç neden hep 3 kutu?

  <<< 111111 - Hem sertleşme problemi yaşıyorum hem erken boşalma yaşıyorum hem de penisimin boyundan şikayetçiyim. v-plus kullansam sorunuma çözm olur mu acaba? bunu kaç ay kullanmak lazım 1 ay kullansam yeterli mi. 3 ay çok para okadar param yok benim indirim yapsanız alırım ama böyle alamam 90 tl verebilirim 3 kutuya okadar paramvar

  <<< Toprak - Sizden 3 kutu V-pills Gold aldım. Paketin içinden çıkan hediyelerden damlanın nasıl kullanılacağı yazmıyor. Gerçi hiçbirinde yazmıyor ama hadi kaydırıcı nasıl kullanılır biliyoruz, parfüm de, sprey de ama damla nasıl kullanılıyor belli değil. Bunlarla ilgili bilgi de verirseniz sitenizde iyi olur.

  <<< Korcan Y - Varikosel hastasıyım ve bunun için ameliyat olmam gerekiyor ama doktor bekletiyor henüz erkenmiş. Bu v-pills ve benzeri ürünlerin varikosele de faydası olduğunu duydum. Ama bununla ilgili bir bilgi bulamıyorum. Kullansam zararı olur mu bilemiyorum. Acaba varikoselli biri kullanmış mı varsa yorum yazarsa sevinirim.

  <<< Nihat - Bu V-pills Gold çok övülüyor en iyisi bu mu acaba?

  <<< Neşet - Sperm azlığı için doktor kullanmamı istedi v-pills gold. 3 ay kullandıktansonra doktor tekrar ölçü dedi ki 3 kat artmış sipermim ama hala yeterli değilmiş. Verdiğim para hakkıdır teşekkürler

  <<< morrug86 - V-Pills Gold ilk ay içerisinde çok güzel etki gösterdi ama sonra sanki durdu etkisi. Ne yapmam lazım kullanım miktarını mı çoğaltayım? Neden böyle oldu bu v-pills vücudum mu alıştı acaba?

  Yorum Ekle

  ESINIZE VE KENDINIZE BIR IYILIK YAPIN, HEMEN SIMDI V-PILLS GOLD SIPARISI VERIN!


 • 1 aylýk kullaným
 • SORU /CEVAP

  V-PILLS GOLD HAKKINDA SİZDEN GELEN SORULAR VE UZMAN CEVAPLARI

  <<< Ferhan t. - Hocam bu üründen alsak şimdi kullansak diyelim ki faydasını görmezsek ne olcak?

  --- Ferhan Bey, böyle bir kaygınızın olmaması için mutlaka orjinal V-Pills Gold kullanınız. Orjinal ürünler bakanlık onaylı etkili ürünlerdir. Sahte ürünler ise elbette etki göstermeyecektir. Malesef internette çok sayıda sitede sahte V-pills satılmaktadır. orjinal V-Pills Gold hakkında bilgileri yukarıda bulabilirsiniz.

  <<< Mehmet Okur - Merhabalar, Türkiyede yaşamıyorum, yurtdışında ikamet etmekteyim. önümüzdeki hafta bir iş seyahati için Istanbul'da olacağım. Gelmişken uzun zamandır takip ettiğim V-Pills Gold isimli penis büyütücü ürününüzden satın almak istiyorum ancak gümrükte başıma iş açar endişesi taşımaktayım. Bu konuda bana bilgi verebilirseniz alıp almama konusunda karar vereceğim. Ilginize şimdiden çok teşekkür ediyor ve iyi günler diliyorum

  --- Sayın mehmet Okur, V-Pills Gold isimli ürünümüz bakanlık onaylı orjinal bir üründür, ürününüzün faturalı olması ve faturanın adınıza düzenlenmiş olması durumunda gümrükte herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Her ay çok sayıda havaalanı teslimatımız bulunmaktadır ve bugüne kadar bu konuda herhangi bir şikayette bulunan olmadı. Ancak burada yanınızda taşıyacağınız V-Pills Gold adedi çok önemlidir, kişisel kullanıma uygun sınırlar içerisinde bir adetle geçmeniz durumunda sorun yaşamazsınız ama 10 kutu V-Pills Gold'u gümrükten geçirmeye çalışmak sizin için sıkıntılı hatta imkansız olabilir. Bu sebeple sipariş aşlamasında lütfen fatura bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde iletiniz. Saygılarımızla

  <<< Cihat - Ben sizden geçen sene V-Pills Gold almıştım, çok memnun kalmıştım, şimdi bir arkadaşım için tekrar almak istedim ama geçen hafta siteniz kapalıydı ben de başka bir siteden aldım ama gelen ürünün orjinalliğinden şüphe duyuyorum, ne yapmalıyım?

  --- Cihat Bey, malesef geçtiğimiz hafta sitemiz ahlaksızca bir şekilde saldırıya uğramıştır. çok şükür ki uzmanlarımız çok kısa sürede en ileri teknoloji teknoloji ürünü güvenlik önlemlerini uygulayarak sitemizi tekrar yayına almışlardır. şu an sistemimiz son derece sağlam bir altyapı ile korunmaktadır. Elinizdeki V-Pills Gold'un orjinalliği konusunda da ana sayfamızda belirttiğimiz detayları okumanızı ve ürününüzün bu özellikleri taşıyıp taşımadığına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

  <<< Sorum var - biz intenretten şipariş vermek istemiyoruz bunu gelip alabileceğimiz bir yeriniz var mı?

  --- Malesef bir satış mağazamız bulunmamaktadır. Teslimatlarımızı Istanbul içerisinde elden, istanbul dışında ise kargo ile gizli ve güvenli şekilde yapabiliyoruz. Ayrıca ödemenizi de orada paketinizi alırken yapabiliyorsunuz. Istanbul içerisinde adresinize gelmeden dışarıda bir yerde de sevkiyat görevlisi arkadaşlarımız ile buluşarak ürünü görerek alma ve ödemesini öyle yapma imkanınız oluyor. Ama eğer mutlaka bir adresten almak istiyorsanız lütfen size en yakın eczaneden bizlerle iletiişim kurmalarını isteyiniz. Bböylece o eczaneden güvenli şekilde orjinal V-Pills Gold almanız mümkün olacaktır.

  <<< M.N - V-Pills Gold bu kadar çok sahtesi olan bir ürünken size nasıl güveneceğiz?

  --- Merhabalar. Yukarıda da okuyacağınız üzere ürünlerimizin tamamı ithalatçı olarak Taylan Medikal güvenceli orjinal ürünlerdir. Orjinal V-Pills Gold'un nasıl olması gerektiği ile ilgili yukarıda bilgiler bulunmaktadır lütfen o bölümü okuyunuz..

  <<< Okaner - Taylan medikalden 3 utu v-pills gold aldığımda gelen hediyelerle başka sitelerdeen aldığımda gelen hediyeler farklı. Bu penis büyütücü ürünlerde bir standart yok mu neden herkes v-pills yanında farklı hdiyeler veriyor?

  --- Merhabalar. Hediyeler satıcı firma insiyatifinde olduğundan her firma gücü yettiğince hediye vermeye çalışıyor. Bizler hiç bi bayimize V-Pills gold beraberinde şu hediyeleri vereceksiniz diy şat koşamıyoruz. Bu sbeple de bir hediye kamaşası ortaya çıkıyor evet..

  <<< tarık can - Bana gelen v-pills sarı kapaklı değil neden?

  --- Satın almış olduğunuz V-Pills orjinal değil. Lütfen derhal aldığınız yer ile iletişim kurarak elinizdeki ürünü iade ediniz ve kendileri hakkında şikayette bulununuz. Sahte ürün içerisinde ne olduğu belli olmadığından sağlığınızı bozabilir lütfen Taylan Medikal tarafından ithal edilen orjinal sarı metal kapaklı V-Pills Gold kullanınız.

  <<< Bay X - Isim ve telefonumu zaten bıraktım, buradan herhangi bir mesajım yok, aradığınızda V-Pills Gold hakkında bilgi almak istiyorum telefonda.

  --- Müşteri temsilcileirmiz sizi en kısa sürede arayacaklardır ama sizi aramamızı beklemeden de 0216 606 1 601 numaralı telefonumuzdan dilediğiniz zaman bilgi alabilirisniz.

  <<< Derya A. - Eşim şeker hastası ve sertleşme sorunu yaşıyor. Ona sorsanız bu tabiatın gereği diye bir çözüm aramıyor ama aile içerisinde mutsuzluğa sebep oluyor bu. Internette V-Pills Gold'un şeker hastalarında kullanılabildğini ve sertleşme sorununa iyi geldiğini okudum. Bu kapsülleri ben eşimin haberi olmadan ona nasıl içirebilirim?

  --- Derya Hn. merhabalar. Durumunuz için üzüldüğümüzü belirtmek isteriz zira bugün ülkemizde çok sayıda cinsel problem yaşayan erkek bu sorunların çözümünü araştırmak yerine bu sorunlarla yaşamayı tercih ediyor. Bu ya utangaçlıktan oluyor ya da onurlarına yediremediklerinden. Oysa bu durum sizin de belirttiğiniz gibi eşler arasında büyük sorunlara yol açıyor. çünkü cinsel problemler bir değil iki kişilik problemlerdir. V-pills Gold düzenli kullanılması gereken bir ürün olduğu için bu konuda sizin eşinizle uygun bir şekilde konuşarak onu düzenli V-pills kullanımına ikna etmeniz gerekiyor. Ne yazık ki bunun başka bir yolu yok.

  <<< ... - Bitkisel diye satılan ürünlerin çoğunda kimyasal madde çıktığı için yasaklanıyor. Sizin bu ürnlerinizde kimyasal olmadığını nereden bileceğiz? bunun bir belgesi var mı?

  --- Içerisinde kimyasal tespit edilen ürünler sizin de belirttiğiniz gibi Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanır. Orjinal V-Pills Gold kimyasal içermemektedir. Orjinal ürünler ithalat sırasında bakanlık tarafından analiz edilir ve mevzuata uygunsa ithalata izin verilir. Orjinal V-Pills Gold yapılan bu analizlerde içerisinde sakıncalı bir madde bulunmadığı için bakanlık tarafından onaylanmaktadır. Zaten kimyasal içerseydi yasaklı ürünler arasında bulunurdu. Taylan Medikal tarafından ithal edilen orjinal V-Pills Gold'u güvenle kullanabilirsiniz.

  <<< Utku M. - Diyorsunuz ki sahte v-pills siyah kapaklıdır mavi şişelidir vs. Yularıda resmini koymuşsunuz peki sarı kapaklı V-pills Gold gibi görünen sahte olamaz mı? Nerden bilicez?

  --- Evet sahte V-Pills Gold da olabilir bu sebeple alacağınız ürünün hologramlı olmasına ve hologramın sorgulama sonucunda orjinal çıkmasına dikkat ediniz. Sahte ürün yapabilirler ama sahte hologramı sisteme giremeyecekleri için mutlaka sorgulamada ortaya çıkar.

  <<< Ertuğrul P. - 10 senedir kalp hastasıyım ben. 2 defa anjiyo oldum damarlarımda tıkanıklık var. Bu yüzden sertleşme sorunum var. Kimyasal kullanmam yasak. Bir arkadaşım bu bitkisel v-pills önerdi. Ben bu v-pillsi güvenle kullanabilecekmiyim, ölmeyelim?

  --- Ertuğrul Bey, orjinal V-Pills Gold kimyasal içermediği için güvenle kullanılabilir ancak yine de herhangi bir ürün almadan evvel arkadaşlara değil de doktorunuza danışmanızda fayda var.

  <<< Mehmet M. - Her yerde 7 cm garanti diyorsunuz nasıl olacak paramızı geri mi alacağız olmazsa

  --- Mehmet Bey merhabalar. Orjinal V-pills Gold satmakta olduğumuz sitemizi iyice incelerseniz o şekilde bir ifade bulunmadığını göreceksiniz. çünkü her ilaçta olduğu gibi bu bitkisel ürünlerin de etkisi kişiden kişiye değişir, evet 7 cm büyüme de olabilir ama 3 de olabilir 5 cm de olabilir. Kimde ne kadarlık bir büyüme olacağı önceden bilinemez. Bu sebeple böyle bir garanti vermek mümkün değildir. 3 Ayda 7 cm garanti diye ürün satan firmalar ellerindeki sahte V-Pills'leri insanları kandırarak satabilmek için o şekilde davranıyorlar. Garantili diye sattıkları ürün sahte olduğu için tam tersine hiç etki göstermiyor. Kimsenin de para iadesi aldığını duymadık henüz. Paranızın boşa harcanmaması ve sağlığınızın zarar görmemesi için Garanti ile satılan ürünlerden uzak durunuz. Orjinal V-Pills Gold tercih ediniz.

  <<< özlem ç. - Mersin'de yaşıyorum 3 kutu V-Pills Gold sipariş vermek ve kapıda kredi kartı ile ödemek istiyorum ama bununla ilgili bir seçenek bulamadım ödeme tiplerinde.

  --- özlem Hn. Geçici bir süre ile sitemizden vereceğiniz V-Pills Gold siparişlerinde kredi kartı ile ödemeyi sadece Istanbul içerisinde uygulayabiliyoruz. ürünü kendi personelimiz ile kapınıza kadar getiriyor ve görerek almanızı sonra kartınız ile mobil pos cihazı üzerinden şifrenizi girerek güvenli şekilde ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Ancak bunu şimdilik Istanbul dışında uygulama imkanımız olmuyor. Ileriki dönemlerde size yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

  <<< Hasan A. - penisimin boyu 20 santim ama ben bunu geliştirip 25 santim yapmak istiyorum. eni de 5 santim. ben kalınlaşmadan sadece uzamasını istiyorum bu mümkün mü bir de diyorlar ki penisi büyük olanların bu büyütücülerden sonuç alması imkansızmış ne kadar doğru

  --- Hasan Bey, V-Pills Gold ve diğer orjinal penis büyütücü ürünler sadece uzama sağlamazlar. Gelişim, enine ve boyuna olur yani uzarken aynı zamanda orantılı olarak kalınlaşırlar. Dolayısı ile siz de kullanırken sadece uzama değil aynı zamanda kalınlaşma da yaşayacaksınız. Diğer sorunuza gelince; "Penisi büyük olanlar sonuç alamazlar" diye bir şey söylemek doğru değil. önemli olan penisin daha gelişebilecek durumda olup olmadığıdır. Büyük penisleri olan yüzbinlerce V-pills Gold kullanıcımız da son derece tatmin edici sonuçlara ulaştılar.

  <<< özgür d. - V-pills Gold eğer penis büyütücüyse neden yanında penis büyütme teknikleri cd'si veriyorsunuz?

  --- özgür Bey merhabalar. Kilo vermek için diyet yapanların aynı zamanda spor yapmaları ile aynı şeydir bu. Nasıl olsa diyet yapıyorlar diye spor yapmasınlar mı? Ya da vücut geliştirenler nasıl olsa aletlerle çalışıyor diye protein almasınlar mı? Bu şekilde düşünemeyiz. Bu ürünü kullananlar nasıl olsa bu ürün etki gösteriyor diye egzersiz yapmasınlar mı? Bunun bir sakıncası yok elde ettiğiniz etkiyi artırması için destek olarak uygulayabilirsiniz ama uygulamasanız da V-pills Gold yine etkisini gösterecek. Bu cd önceden tek başına satılan bir üründür ve bu üründen faydalanan çok sayıda müşterimiz oldu. Biz de bütün müşterilerimiz bu imkandan faydalansın düşüncesi ile cd'yi kopyalarayak her müşterimize gönderiyoruz, isteyen yapıyor,istemeyen yapmıyor. Yani cd'nin V-Pills Gold ile bir ilgisi yok aslında biz sadece faydalı bir jest olması açısından gönderiyoruz.

  <<< Nizamettin - V-pills eczanelerde yasaklanmış nasıl burda satıyorsunuz hala ve neden yasaklandı

  --- Nizamettin Bey, V-pills Gold isimli ürünümüz uzun zamandır bakanlık izni ile üretilmekte ve eczanelerde de sorunsuz şekilde satılmaktadır. 2009 yılında eczanelerde yakalanan sahte ürünler toplanmıştı. Bu konu diğer ürün sahipleri tarafından çarpıtılarak bu noktaya getirilmektedir. Asılsız spekülasyonlara aldırmayınız. V-Pills Gold kendi sınıfının lider markası olarak yasal bir üründür ve satışında hiç bir sakınca bulunmamaktadır, bu bilginin doğruluğunu sağlık bakanlığından da teyit edebilirsiniz.

  <<< Mercan - Adreste kredi kartı ile ödemeli V-pills Gold siparişi verebiiyor muyuz?

  --- Istanbul içerisinde V-Pills Gold ve diğer ürünlerinizin siparişlerini teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz ancak Istanbul dışında teslimatta sadece naklit ödeme imkanınız oluyor. Istanbul dışında yaşıyor ve kredi kartınız ile ödeme yapmak istiyorsanız SSL sertivikası ile korunmakta olan web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Burada gireceğiniz kart bilgileri biz de dahil olmak üzere kimse tarafından görüntülenmez, sadece banka ile sizin aranızda kalır.

  <<< Ertan T. - şoptan eski V-pills aldım orjinalmidir?

  --- Ertan Bey klasik V-Pills'ler 2012 yılının şubat ayında bittiler. Bu tarihten itibaren sadece V-Pills Gold olarak üretildi ürünler. Dolayısı ile bugün almış olduğunuz eski tasarımlı V-pills'lerin orjinal olması mümkün değil. Sağlığınızı riske atmamak için ürünü kullanmayı bırakınız ve derhal satın aldığınız yer hakkında hukuki işlem başlatınız. Ayrıca sağlık ürünlerini erotik shoplardan değil eczanelerden veya direk ithalatçı firmalarından almaya dikkat ediniz.

  <<< m - 3 kutu v-pills gold aldım ve 3 kutu büyütücü krem aldım bu ikisini birlikte kullanmamda ne gibi sakıncalar olabilir?

  --- Orjinal V-Pills Gold kimyasal içermeyen bitkisel bir ürün olduğu için hiç bir yanetkisi olmadığı gibi başka ürünlerle kullanımında da sakınca yoktur ancak kullanmakta olduğunuz kremin üzerinde bitkisel yazıyor olmasına rağmen muhtemelen kimyasal olduğunu bilginize sunarız. Dışarıdan alacağınız diğer kimyasal ürünlerin kullanımından doğabilecek yanetkilerden firmamız mesul değildir.

  <<< ibo the boy - Merhabalar ben 25 yaşında biriyim. öncedenb ir sorunum yoktu ama arkadaşım bana sertleştirici bir ilaç verdi bunukullandıktan sonra sertleşmemde sorunolmaya başladı V-pills gold kullansam bu sorunum ortadan kalkarmı?

  --- Evet, orjinal V-Pills Gold sertleşme kalitesinin atışında yardımcıdır. Bugün çok sayıda kişi sertleşme sorununun çözümü için V-pills Gold kullanmaktadır. Birkaç ay düzenli kullanım ile bu sorundan kurtulmanız mümkündür.

  <<< BurakkkkK - Bu V-Pills Gold ürününüz tedavi edici bir ürün mü yoksa kullanıldığı sürece mi etki ediyor, bırakınca etkisi kayboluyor mu? tekrar tekrar kullanmaya gerek var mı?

  --- Burak Bey; V-Pills Gold bitkisel içeriği ile diğer kimyasal içeren sahte ürünler gibi anlık etki göstermez. Piyasada çok sayıda ürün etki göstersin diye kimyasal madde içeriyor. Bunu baş ağrısından veya ateş basması, yüzde kızarıklık gibi yanetkilerden anlayabilirsiniz. V-Pills Gold kesinlikle kimyasal içermediği için böyle bir durum söz konusu değildir. Bitkisel olduğu için hiç bir yanetkisi yoktur, hafif etkilidir ve bu sebeple birkaç ay boyunca kullanılır. Bu sayede kişiye zarar vermeden hafif hafif etki eder ve kullanmayı bıraktığınızda etkisi kalıcı olur.

  <<< Mahsun Turan - Rohoney bal aldım büyütücü diye ne büyüme oldu ney başka birşey yazık değil mi insanları kandırmaya

  --- Mahsun Bey; web sitemizde de göreceğiniz gibi Red Honey Bal isimli ürünü satmamaktayız. çünkü zaten biliyoruz ki penis gelişimi öyle sadece bal kullanarak vs. olmaz. Penis gelişimi ciddi bir konudur. Profesyonelce üretilmiş ürünlerin birkaç ay boyunca kullanımı ve birtakım egzersizleri gerektiren bir tedavidir penis büyütme. Bu konuda mutlaka canlı destek uzmanlarımızdan bilgi alınız. Bizler bu konuda uzun yıllardır en çok tercih edilen ürün olan V-Pills Gold satışı yapmaktayız. şikayetinizi lütfen elinizdeki ürünü satın aldığınız firmaya yapınız.

  Soru Sor


  V-PILLS GOLD İÇERİĞİNDEKİLER

  Içeriğindeki Maddeler Nasıl Işe Yarar?

  V-Pills Penis büyütme özelliği yanında, cinsel isteği ve performansı arttırma özelliği yıllardır bilinen bir takım doğal afrodizyaklar içermektedir.

  B3 Vitamini (Niasin olarak):B3 Vitamini

  Niasin (vitamin B3) birçok yiyecekte bulunan temel bir vitamindir. Insan bedeni niasini 50'den fazla kimyasal reaksiyonda kullanır. Niasin vücutta kılcal damarları genişleterek sinir uçlarının son bulduğu yerlere kan akışını çoğaltır. Niasinin vücut hücrelerine enerji sağlayan koenzimler açısından hayati önemi vardır. Bu önemli vitamin aynı zamanda seks hormonlarının sentezi için gereklidir.

  E Vitamini (d-Alpha Tocopheryl Succinat olarak):

  E vitamini hücre zarlarını korur. Serbest radikallerin yayılmasını önlemek için doymamış yağ asitlerini oksijen ve oksidasyonun saldırısından korur. Bu antioksidan süreçlerle yok edilemez (C Vitamini gibi) ve fonksiyonunu tekrarlar. E Vitamini havadan gelen toksinlere karşı bir duvar oluşturur ve hücrelerin zarar görmesini önlemeye çalışır. Onun sağladığı antioksidan koruma kanseri, kalp krizini, felci önleyebilir, kötü kolesterolü düşürebilir ve kan pıhtılarını önleyebilir. E Vitamini bağışıklık sistemi oluşturur ve yaşlanmayı geciktirir.

  Alıç (Crataegus pinnatifida olarak)(meyve):Alıç

  Alıç bioflavonoidler açısından zengin olup damarları rahatlatır ve genişletir. Bu bileşimler kalbe kan ve oksijen akışını güçlendiren güçlü antioksidanlardır. Böylece kalbin dolaşımı sağlamak için sarf etmesi gereken gücü azaltır ve bu da kan basıncını ve kalp kasına baskıyı düşürür. Alıçtaki bioflavonoid maddeler kan damarlarının duvarlarını güçlendirir ve bedenin diğer bölümlerine kan akışını kolaylaştırır.

  Keçiboynuzu (bütün bitki):Keçiboynuzu

  Erkekte ve kadında libidoyu yükselten bir afrodizyaktır ve erkeklerde penisin sertleşme fonksiyonunu arttırır. Keçiboynuzu ilk olarak eski klasik Çin tıp metinlerinde tanımlanmıştır. Günümüzde keçiboynuzu Geleneksel Çin Tıbbında önemli bir yere sahiptir ve dünya genelinde popüler olmaya başlamıştır.

  Catuaba (Erythroxylum catuaba olarak)(kabuk):

  CatuabaCatuaba bitkisel tedavide uzun bir geçmişi olan bir afrodizyaktır. İnsanlar Caluaba'yı nesiller boyu kullanmıştır ve o Brezilya'da bulunan afrodizyak bitkiler arasında en ünlü olanıdır. Anavatanı Brezilya ve Amazonun belli bölümleri olan Catuaba dünya çapında cinsel iktidarsızlığın, yorgunluğun ve bitkinliğin tedavisinde kullanılan bir merkezi sinir sistemi uyarıcısıdır.

  Saw Palmetto (Serenoa repens olarak)(meyve): Saw Palmetto

  Saw Palmetto Maya Kızılderililerinin aşk iksirlerine kattıkları eski bir Amerikan toniğidir. bütün Avrupa'da iyi huylu prostat genişlemesinin tedavisinde kullanılan terapilerden biri olan saw palmetto aynı zamanda doğal bir afrodizyak olarak da etkilidir. Seks güdüsünü çoğaltmak ve genel olarak üreme organlarının sağlığına yönelik tasarlanmış ilaçların formulunde sıklıkla kullanılır.

  Muria Puama (Ptychopetalum olacoides olarak)(kök):Ptychopetalum olacoides

  güçlü bir afrodizyak olarak ünlenmiş önem verilen bir cinsel uyarıcıdır. Libidoyu çoğaltmak ve sertleşme bozukluklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

   

  Ginkgo (Gingko biloba olarak)(yaprak): Gingko biloba

  Ginkgo 5000 yıldan beri Çin Bitkisel tedavisinde kullanılmıştır. Ginkgonun beyine kan akışını güçlendirdiği bilinmektedir ki bu da beyini ve merkezi sinir sistemini canlandırabilir. Gingko kan dolaşımına, oksijenasyona iyi gelir ve cinsel fonksiyonu ve ereksiyonunuzun gücünü arttırarak genital bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır.

   

  Çin Ginsengi (Panax Ginseng olarak)(kök):�in Ginsengi

  Geleneksel olarak genel zafiyeti yenmek ve ekstra enerji için kullanılır. Aynı zamanda afrodizyak etkisi göstermiştir. İktidarsızlık, kısırlık ve erken boşalmanın tedavisinde kullanılır. Vücudu canlandırıp yenilerken tansiyonu dengeler. Sinir dokusunun büyümesine de yardımcı olur. Ginsengin ana maddelerinden biri beyine ve penise kan akışını etkileyen ve kan ve sperm yapabilen ginsenosid'dir. Rus bilim insanları ginsengin hem fiziksel ve mental aktiviteyi uyardığını, hem de atletik performansı arttırdığını ve cinsel bezler üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermişlerdir.

  Damiana (Turnera diffusa olarak)(yaprak): Turnera diffusa

  Antik çağlardan beri afrodizyak olarak ünlenmiştir. Popülaritesi özellikle Meksika'da yüzyıllar boyunca devam etmiştir. İlk olarak Aztekler tarafından erkek ve kadınlarda cinsel uyarıcı olarak törenlerde kullanılmıştır. Tıbbi kullanımları kısırlık, iktidarsızlık ve cinsel dengesizliklerin tedavisinde kullanılır.

  Iosin:

  Atletler ve performasını arttırmak isteyen kişiler tarafından kullanılır.

  Kayen Meyvesi (biber türü olarak)(meyve):

  Kayen kalbi, kılcal damarları ve sinirleri güçlendirerek kan dolaşımını uyarır. Tıpta asırlardır kullanılan hafif bir ağrı kesicidir.

  Yan etkileri var mı?

  Haplar doğal ve bitkisel olup yan etkileri görülmemiştir. Eğer tıbbi kaygılarınız mevcutsa içeriğindeki maddeleri doktorunuz ya da sağlık uzmanınızla gözden geçirebilirsiniz.

   

  V-Pills Gold Hakkında Genel Bilgiler...

  CINSEL YAŞAMINIZDA FARKLI BOYUTLAR…

  V-Pills Gold, doğal bitkilerden oluşan içeriği ile;

  gibi şikayetlerin giderilmesinde hekimlerce tedaviye destek ürünü olarak tavsiye edilmektedir.

  V-Pills Gold, ilerleyen yaş, stres veya çevresel faktörlerle erkeklerde ereksiyon yeteneğinin azalması ya da kaybolması durumunda, bitkisel içeriği ile çözüme yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Erkeklerde cinsel performans düşüklüğünün yanında dikkat ve yoğunlaşma eksikliğinin giderilmesine de yardımcı olmaktadır. V-Pills Gold, erken boşalma problemi yaşayan yetişkinlerde de bu sorunun ortadan kaldırmaya yönelik tedavilerde yardımcı ürün olarak hekimler tarafından tavsiye edilmektedir. Çocuk sahibi olamayan çiftlerin kısırlık tedavilerinde, erkekte sperm ve kadında yumurtalık kalitesinin artmasına yardımcı olma özelliğinin beraberinde yine erkekte sperm hızının ve seminal sıvı hacmini arttırmaya yardımcı olan içeriği sayesinde önerilmektedir.

  V-Pills Gold içeriği ;

  Hawthorn: östrojen ve androjen seviyelerini ayarlamaya yardımcıdır. Saw Palmetto: Sık idrara çıkma, idrar yapma zorluğu, idrar damlamasi, zayıf idrar akışı gibi semptomların tedavisine yardımcıdır. Prostat bezinin küçülmesine, prostatta ağrı ve iltihabın giderilmesine yardımcı üründür. Horny Goat: Erkekte ve kadında libidonun artmasına ve erkekte iktidarsızlığın iyileşmesine yardımcı olan üründür. Vitamin E: Bağışıklık sistemini iyileştirir ve yaşlanma sürecini yavaşlatır. Vitamin B3: Kan akışının ve vücuda enerji sağlayan koenzimlerin artışına yardımcı olur. Adrenal bezde steroid hormonlarının üretiminde rol oynar. Ginkgo: Periferal bölgelere kan akışını artırarak bu bölgelerdeki fonksiyonun dözeltilmesine yardımcı olur. Chinese Ginseng: Afrodizyak etkisinin beraberinde genel olarak yorgunlukla başa çıkmada enerji sağlayarak destek verir. Damiana: Erkeklerde üretrayı irite ederek penis duyarlılığını artırdığı ve uyarılmaya açık hale getirdiği gözlemlenmiştir. Cayenne: Vitamin A, C, B-kompleks, kalsiyum, magnezyum, potasyum, demir, manganez ve çinkodan zengindir. Dolaşım düzenleyici etkisinin yanında hafif ağrı kesici olarak da işlev görür. Tribulus Terrestris: LH hormonunun üretimini artırarak testosteron seviyesini yükseltir. Seminal sıvının hacminin ve sperm sayısının çoğalmasını sağladığı gözlemlenmiştir. V-Pills Gold, kimyasal bir ilaç degildir. %100 bitkisel gdda takviyesi olarak üretilmiştir. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de milyonlarca kişi tarafından kullanılmıştır, herhangi bir şikayet veya yan etki bildirisi olmamıştır.

  V-Pills Gold cinsel, fiziksel ve mental performansın artırılmasında,
  Erken boşalmanın geciktirilmesinde,
  Daha uzun süreli ve birden fazla orgazm sağlamada,
  Penis sertliğinin ve boyutunun artırılmasında,
  Sperm kalitesi, sayısı ve hareketliliğinin artırılmasında,
  Cinsel ilişkiden kaynaklanan ağrıların giderilmesinde,
  Benign Prostat Hiperplazi (BPH) tedavisinde
  Libido ve cinsel dürtünün artırılmasında,
  Kişinin kendisine olan güven duygusunun artırılmasında,
  Vücut direncinin ve fiziksel dayanıklılığın güçlendirilmesinde,
  Zihinsel fonksiyonların ve hafızanın güçlendirilmesinde destekleyicidir.

  V-Pills Gold bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış içeriği ile doğal bir formülasyondur.
  V-Pills Gold erkeklerde;

  Not: V-Pills Gold Kullanımında hiçbir yan etkiye rastlanmamıştır. Hafif alkol ile alımı etkisini azaltmaz.

  Erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünün giderilmesine destek olan V-Pills Gold, dikkat ve konsantrasyon eksikliğinde etkili bir çözüm sağlar.

  Ilerleyen yaş, stres, çevresel faktörler veya farklı sebeplerle erkeklerde ereksiyon yeteneğinin azalması ya da kaybolması durumunda çözüm sağlayan V-pills Gold erkekler için özel olarak geliştirilmiştir.

  V-Pills Gold, iktidarsızlık problemi olmayan erkeklerin de cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasını , performanslarının artmasını sağlayarak erken boşalma sorununu ortadan kaldırır, ereksiyon süresini uzatarak bir defada birden fazla ilişkiye girebilmeyi sağlar.

  FDA (U.S Food and Drag Administration) onaylı V-Pills Gold A.B.D'de en çok satan cinsel istek ve performans arttırıcı olup %100 BITKISEL bir üründür.

  V-PILLS GOLD ENDIKASYONLARI: V-Pills Gold hormonlari düzenler , vücut direncini arttirir. Bedenen ve ruhen güç kazandirir. Stres ve performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olur. Dikkat ve konsantrasyon eksikliğinde etkili bir çözüm sağlar, ereksiyon sorununu ortadan kaldirir. V-Pills Gold, iktidarsizlik gibi bir problemi olmayan erkeklerin de cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasını ve performanslarının artmasını sağlar. Ereksiyon süresini uzatır, bir defada birden fazla ilişkiye girebilmeyi sağlar. V-PILLS GOLD formülü: B3 Vitamini (Niasin olarak), E Vitamini (d-Alpha Tocopherly Succinat ), Alıç (Crataegus pinnatifida), Keçi Boynuzu (Epimedium sagittatum), Catuba (Erythroxylum catuaba), Saw palmetto (Serenoa repens) Muria puama (Ptychopetalum olacoides olacoides ), Ginkgo ( Ginkgo biloba ), Çin Ginsengi (panax ginseng), Damiana (Turnera diffusa), Iosin, Tribulus (tribulus terrestris) Kayen Meyvesi KULLANIM SEKLI : 18 yas üstü sabah ve aksam (2x1). YAN ETKILERI: V-pills %100 Dogal, bitkisel bir takviye araci olup henüz kullaniminda bir yan etkiye rastlanmamistir. Ancak içindeki maddelere asiri duyarliligi olan kisilerde alerjik reaksiyonlar görülebilir. BEKLENMEYEN BIR ETKI GÖRÜLDÜGÜNDE DOKTORUNUZA BASVURUNUZ. DOZ ASIMI ve TEDBIRLERI: Bugüne kadar V-Pills Gold ile ilgili herhangi bir doz asimi vakasi bildirilmemistir. Doz asimi durumunda doktora basvurulmalidir. V_PILLS GOLD SAKLAMA KOSULLARI: V-Pills Goldm çocuklarin ulasamayacagi yerlerde, ambalajinda ve 25C'nin altindaki oda sicakliginda saklayiniz. V-PILLS GOLD, T.C TARIM VE KÖY ISLERI BAKANLIGI ISTANBUL TARIM IL MÜDÜRLÜGÜ 'nün 07345098 sayili izin belgesi ile EYEFIVE INC. Türkiye distribütörü YONJA DIS TICARET LTD. STI. tarafindan ithal edilmektedir. V-Pills eczane dagitici firmasi: DK PHARMACEUTICALS SAGLIK ürünLERI VE ILAÇ SAN. LTD. STI. Adres: Ekinciler Cad. No:2 Kat: 3 Kavacik / Istanbul Tel:+90 216 410 36 02 Fax: +90 216 362 17 39 E-mail: info@dkpharmace.com

  Referanslar                                                                                                                          

  1. Baughman KL, Bradley DJ.  "Hawthorn extract: is it time to turn over a new leaf?"  American Journal of Medicine  2003; 114(8): 700-701.
  2. David Winston (1999). Saw Palmetto for Men & Women: Herbal Healing fort he Prostate, Urinary Tract, Immune System and More (Medicinal Herb Guide). Storey Publishing, LLC. “ISBN”978-1580172066.
  3. Jiang Z, Hu B, Wang J et al. Effect of icariin on cyclic GMP levels and on the mRNA expression of cGMP-binding cGMP-specific phosphodiesterase (PDE5) in penile cavernosum. J Huazhong Univ Sci Technolog Med Sci. 2006;26:460-2.
  4. Brigelius-Flohé R, Traber M (1999). "Vitamin E: function and metabolism". FASEB J 13 (10): 1145 – 55. http://www.fasebj.org/cgi/content/full/13/10/1145.
  5. Marks, Jay W.. "Niacin Monograph", MedicineNet, Inc.. 
  6. http://altmedicine.about.com/cs/herbsvitaminsek/a/Ginkgo.htm
  7. Hong B; Ji YH; Hong JH; Nam KY; Ahn TYA double-blind crossover study evaluating the efficacy of korean red ginseng in patients with erectile dysfunction: a preliminary report. J Urol. 2002; 168(5):2070-3 (ISSN: 0022-5347)Department of Urology, University of Ulsan College of Medicine, Asan Medical Center, Seoul, Korea
  8. Arletti R, et al. Stimulating property of Turnera diffusa and Pfaffia paniculata extracts on the sexual-behavior of male rats. Psychopharmacology (Berl) 1999;143(1): 15-9.
  9. Cayenne Pepper. Capsicum. U. S., Br. Syn. Red Pepper. http://chestofbooks.com/health/materia-medica-drugs/Treatise-Therapeutics-Pharmacology-Materia-Medica-Vol1/I-Cayenne-Pepper-Capsicum-U-S-Br-Syn-Red-Pepper.html
  10. Mosby's Dictionary of Complementary and Alternative Medicine. (c) 2005, Elsevier
  11. Gauthaman K, et al. Aphrodisiac properties of Tribulus Terrestris extract (Protodioscin) in normal and castrated rats. Department of Obstetrics and Gynaecology, National University Hospital, National University of Singapore, Singapore 119704, Singapore. Life Sci. 2002 Aug 9;71(12):1385-96.

  Kadınların %43'ü ve erkeklerin %31'i cinsel yetersizlikten şu veya bu sebeple şikayet etmektedir.

  Genel olarak belirtilmiş olan şikayetler:
  azalmış istek
  performans kaygısı
  prematür ejakulasyon
  ilişki sırasında ağrı

   

  Türkiye’de yapılmış  ED prevalans çaşılması:
  40 yaş ve üzeri
  % 69.2 Cinsel Işlev Bozuklukları Yaşamaktadır.
  Hafif: % 33.2, Orta: % 27.5 şiddetli: % 8.5

  V-Pills Gold içerisinde bulunan Amerika'da yetisen seroneo repens (Cüce çam agaci) BPH tedavisinde; sik idrara çikma, idrar yapma zorlugu, idrar sonrasi damlama, zayif idrar akisi gibi semptomlarin tedavisine yardimcidir. Yine V-Pills Gold içerisinde bol miktarda bulunan Saw Palmetto, geçmisten günümüze cinsel istek artisini saglamada ve genel üreme organi sagligini desteklemede kullanilir. Yine V-Pills Gold içerisinde bulunan Horny goat erkekte ve kadinda libido artisina neden olan ve erkekte erektil disfonksiyonun iyilesmesine yardimci olan bir bitkidir. Aktif içerigi icariin'dir. V-Pills Gold'un en önemli içeriklerinden biri olan Vitamin E hücre hasarina karsi antioksidan etkisiyle destek saglar. Bagisiklik sistemini iyilestirir ve yaslanma sürecini yavaslatir. Alfa-tokoferol en önemli yagda çözünen antioksidandir ve hücre membranlarini lipit peroksidasyon zincir reaksiyonlarinda üretilen lipit radikalleriyle etkileserek oksidasyondan korur. V-Pills Gold denince akla gelen etken maddelerden Niasin, nikotinamide daha sonra NAD ve NADP'ye çevrilir. Niasin, hücrelerde önemli metabolik role sahip NADH, NAD, NAD+, NADP ve NADPH için perkürsirdir. Niasin, adrenal bezde steroid hormonlarinin üretiminde rol oynar. V-Pills içerisinde tatminkar seviyede bulunan Gingko, flavonoid glikozit, ginkgolit ve bilobalit içerir. Ginkgo; periferal bölgelere kan akisini artirarak bu bölgelerdeki fonksiyonun düzeltilmesine yardimci olur. Ginkgolit ve bilobalit; prostaglandin biyosentezini ve indirekt olarak norepinefrin salinimi stimüle eder. Flavonoit, kanin vizkozitesini azaltir. V-Pills içerisinde bol miktarda bulunan Chinese Ginseng genel olarak yorgunlukla basa çikmada enerji saglayarak destek verir. Ayrica, afrodizyak etkilerinin oldugu da düsünülmektedir. Impotens, infertilite ve prematüre ejakülasyonla basa çikmada yardimci olur. Ginseng'in bilesenlerinden ginsenositin periferal dolasimi artirdigi ve penil ereksiyonunu destekledigi düsünülmektedir. V-Pills içerisinde bol miktarda bulunan Damiana, Azteklerden beri kadinlar ve erkeler için afrodizyak olarak kullanilan bitkilerdendir. Damiana, ayrica, kisirlik, impotens ve seksüel dengesizliklerin tedavisinde de destek olarak kullanilabilir. V-Pills Gold içerisinde bolca bulunan Tribulus Terrestris; testosteron, spermatogenez, LH, FSH ve libidoyu güçlendiren potent bir dogal bitkidir. LH hormonunun üretimini artirarak testosteron seviyesini yükseltir. Tribulus Terrestris'in seminal siviyi sadece hacimsel degil ayrica sperm sayisini da artirarak çogalttigi gözlenmistir. Yine V-Pills'in en önemli içeriklerinden biri olan Avena Sativa, tahil tiplerindendir. Kadinlarda ve erkeklerde dogal afrodizyak olarak kullanilir. Beta-glukan ve polisakkarit içerir. V-Pills Gold Dogal bitkilerden olusan içerigiyle; azalmis cinsel istek, performans kaygisi, premature ejakulasyon, erektil disfonksiyon ve infertilite gibi sikayetlerin giderilmesinde kullanilir. V-Pills Gold'un Hiçbir yan etkisine rastlanmamistir. - Her yastan yetiskinin rahatlikla ve diledigi sürece kullanabilecegi bir üründür. - Internet üzerinde çok sayida sitede sahte ürün satilmaktadir. - V-Pills gold'un zengin içerigi ile kendi sinifinda hiçbir alternatifi bulunmamaktadir. V-Pills Gold Sabah aksam tok karnina günde bir kez alinmasi tavsiye edilir. Bir çok hasta ilk üç ay içinde semptomlarindan kurtulur, ama bütün tedavi opsiyonlarinda oldugu gibi tüm hastalar V-Pills Gold'a cevap vermeyebilir. V-Pills Gold devam eden interstitial sistit semptomlarinda da kullanilir ancak öncelikle enfeksiyon,taslar, kanser veya primer mesane insitabilitesi gibi idrar sikligi ve agriya neden olan semptomlar ekarte edilmelidir! V-Pills Gold basariyla ilk tedavi yöntemi olarak ya da diger konvansionel terapilere (elmiron, DMSO, elavil, atarax, hidrodistansiyon) cevap vermeyen hastalarda da kullanilir. V-Pills Gold kullanimi teorik olarak kinolon grubu antibiyotiklerin (cipro,tarivit) etki mekanizmalarini bozabildigi için risk tasir, bu nedenle bu tür antibiyotiklerle birlikte alinmaz. Bioflovonitlerin plezantaya geçtigi bilinir bu nedenle fetal kanda yüksek konsantrasyona erisebilirler, hamile bayanlarda V-Pills Gold kullanimindan kaçinilmalidir. Bioflovonoitlerin uzun süre kullanimi kalp hastaliklarindan ölümleri ve kolestrolü düşürür, ön çalismalar bioflovonoitlerin bazi kanser formlarini önleyici ya da tedavi edici etkilerini göstermistir. Bu sebeple V-Pills Gold sürekli olarak da kullanilmasi gereken bir üründür aslinda. %100 organik içerige sahip olan ürünün formülünde hiç bir kimyasal madde kullanilmamaktadir. V-Pills Gold Organik Performans Tabletlerinin yapilan testlerinde bir yan etkiye rastlanmamistir. Güvenilir içerigi ve kullanicilar üzerinde yapilan gözlemler neticesinde kendini kanitlayan ürünün formülü, uzakdoguda çesitli cinsel hastaliklarin tedavisinde, tedaviye yardimci ürün olarak ürologlar tarafindan öneriliyor. Piyasada yillardir bulunan yüzlerce gida takviyesinden farkli olarak üniversitelerin ve hekimlerin güvenini kazanan V-Pills Gold cinsel islev bozuklugu yasayan milyonlarca bireyin umut kaynagi oluyor. V-Pills Gold'un %100 organik olmasi, hiç bir kimyasal madde içermemesi, her yastan kisilerin kullanmasina olanak saglamaktadir. V-Pills Gold'un, yillardir bilinen afrodizyaklardan çok daha etkili formülü, uzak dogunun en köklü ilaç firmalarindan biri olan ve özellikle bitkisel ilaçlar konusunda uzman olan Ashford Laboratories ile 5000 yildir kullanilan bitkisel tedavi konusunda dünyanin en gelismis tekniklerine ve bilgilerine sahip üniversite olan R.A. PODAR Ayurved Medical Collage (Institute Of Contemporary Ayurved Research and Education) tarafindan yürütülen ortak çalismalar sonucu gelistirilmistir. Su an piyasada bulunan ürünlerden çok daha fazla etken maddeye sahip V-Pills Gold, binlerce kullanici üzerinde de denenmistir.

   

   

  HEMEN ŞİMDİ
  SİPARİŞ VERİN

  0216 606 1 601

  0216 410 36 02