SIK SORULAN SORULAR

ÜRÜNÜ KULLANMAYA DEVAM ETMELİ MİYİM?

Ürünün etkisi kullanıcı yorumlarına göre "kalıcıdır". Genellikle 3 Aylık kullanımdan sonra kullanmaya devam etmeniz gerekmiyor.

HER YAŞTA KULLANABİLİR MİYİM?

Ürünümüz %100 bitkiseldir. Her yaşta kullanılabilir.

HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VAR MI?

V-Pills™ doğada bulunan şifalı otların özel bir formül ile bir araya getirilmesi sonucu üretilmiştir. Tamamen bitkisel olan ürünümüzde kimyasal hiçbir madde bulunmamaktadır. Amerika'dan ithal edilen ürünümüzü Dünya'da yüz binlerce kişi kullanmış olup şu ana kadar her hangi bir yan etki görülmemiştir. Ayrıca V-Pills™'in tüm klinik testleri yapılmış ve hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır. Ama yine de içeriğindeki bazı bitkilere karşı duyarlı olan vücutlarda alerjik durumlar olma ihtimali vardır.

ETKİLİ KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR?

V-Pills™ 'den en verimli şekilde sonuç almanız için 3 aylık kür halinde kullanılması gerekir. 3 aylık kür 3 kutu 180 kapsül olarak hesaplanmıştır. Ürünümüz sabah ve akşam yemeklerdenönce veya sonra olmak üzere günde 2 adet kullanılmalıdır.

ÜRÜNÜNÜZÜ ALDIĞIMDA NE KADAR SÜREDE ETKİSİNİ GÖREBİLİRİM?

V-Pills™ özel bitkisel formülünu kullanmaya başladığınız an etkisini gözle göremeyeceksiniz. Çünkü kimyasal içermeyen ürün anlık etki göstermez. İlk etki için bir süre beklemek gerekir ve bu sürenin de sizin için nekadar olacağını bilmek mümkün değildir. Çünkü her bünye farklıdır ve her ürün her bünyede farklı etki gösterir. Bu ilk etkinin görülmesi 2 hafta da olabilir 4 hafta da olabilir. Daha sonrasında siz ürünü aksatmadan düzenli bir şekilde kullanmaya devam ettikçe etkisi artarak devam edecektir. Beklenen etkiyi tam anlamıyla görebilmek için ürünümüzü en az 1 kür (3 kutu) kullanmış olmanız gerekmektedir. Bu süreden sonra devam etmeye genelde ihtiyaç duyulmadığı gibi devam etmenin de hiç bir sakıncası bulunmamaktadır. Buradaki bilgiler geneldir, etkiler ve sonuçlar kişinin bünyesine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

V-PILLS TAM OLARAK NASIL ÇALIŞIR VE NASIL BÜYÜTÜR?

Penis gelişimine yardımcı V-Pills™'in cinsel isteği ve performansı Erkekler & Kadınlar V-Pillsarttırdığı uzun zamandır bilinen çeşitli doğal otların bir karışımına sahip formülü vardır. Bu şifalı otların cinsel performansı nasıl etkilediğini anlamak için ilk önce cinsel uyarılma sürecini anlamak gerekmektedir.

Penisin sertleşmesi beyin, sinirler, hormonlar ve kan damarlarının ortak çalışmalarını gerektiren kompleks bir olaydır. Normal bir penisin duvarı iki adet her birine corpus cavernosum denilen ve leğen kemiğinden başlayıp penisin başının tam altına kadar uzanan sertleşebilen yüzey içerir. Bunların düz kas ve kan damarlarından oluşan süngerimsi bir dokusu vardır.

Bu bölmeler cinsel uyarılma sırasında şişen kan damarlarıyla doludur. Cinsel uyarılmanın olmadığı durumlarda penis bölmecikleri açıktır ve kanın doldurma bölmelerine akışına izin verir. Cinsel uyarılmada ise bölmecikler açık kalır ve çıkış kapısı kapanır. Çıkış kapısı kapandığı zaman peniste kalan kan penisinizin sertleşmesini sağlar. V-Pills™ formülü daha hacimli, sert ve daha güçlü penis sertleşmesi ile sonuçlanan yoğun bir kan akışına yol açtığı bilinen şifalı otlar içerir.

Bu sitedeki bilgiler sadece bilgi vermek amacı ile temin edilmiştir. Doktorunuzdan ya da başka bir tıp uzmanından gelecek tıbbi önerilerin yerine geçeceği düşünülmemiştir. Burada verilen bilgileri sağlık sorunlarını ve hastalıkları iyileştirmek için kullanmamalısınız. Bütün ürünlerin ambalaj ve etiketlerini dikkatle okuyunuz. Medikal bir sorununuz olduğundan şüphelenirseniz vakit geçirmeden doktorunuza veya sağlık kurumunuza başvurunuz. Günlük diyeti takviye edici maddeler Gıda ve İlaç Kurumu tarafından değerlendirilmemiş olup herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacını taşımaz.

ESINIZE VE KENDINIZE BIR IYILIK YAPIN, HEMEN SIMDI V-PILLS GOLD SIPARISI VERIN!


  • 1 aylýk kullaným
  • HEMEN ŞİMDİ
    SİPARİŞ VERİN

    0216 606 1 601

    0216 410 36 02